O mnie

Nazywam się Arletta Wróblewska. Jestem magistrem rehabilitacji ruchowej ze specjalizacją I-go stopnia i wieloletnim doświadczeniem. Studia ukończyłam na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w 1983 roku.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na oddziale reumatologicznym. Jednocześnie prowadziłam gimnastykę korekcyjną w poradni wad postawy dla dzieci.

Zawsze dążyłam do ustalenia przyczyny występowania bólu lub ograniczeń ruchowych występujących u pacjentów.

Pogłębiałam swoją wiedzę z zakresu biomechaniki narządów ruchu na kursach doskonalących pod okiem nestora polskiej rehabilitacji – profesora Andrzeja Seyfrieda. Przekazał mi on to, co najważniejsze w pracy terapeuty – umiejętność patrzenia na człowieka jako całość. Jego wiedza praktyczna i prostota z jaką ją przekazuje do dziś mnie fascynują.

Przez okres czterech lat pracowałam jako konsultant w sklepie medycznym, gdzie poznałam dogłębnie sprawy związane z zaopatrzeniem ortopedycznym. Poznany sprzęt wykorzystuję obecnie w trakcie rehabilitacji, bądź doradzając pacjentom przy adaptacji mieszkań dla osób chorych.