Referencje

default-avatar-100x100Do Pani Arletty trafiłam po raz pierwszy po silnej rwie kulszowej. Po blisko 4 tygodniach fazy ostrej doszło już do zaburzeń czucia w prawej nodze i problemów z normalnym poruszaniem się.
Podczas wizyt uzyskałam zarówno pomoc rehabilitacyjną (masaż, ćwiczenia) jak i pewne ważne informacje, które pozwoliły mi lepiej zrozumieć istotę dyskopatii.
Od tego czasu korzystam z zabiegów średnio raz w tygodniu, czasami profilaktycznie, a czasami z konieczności.
Podstawowymi zabiegami są masaże lecznicze oraz terapia klawikowa. Przy okazji uzyskuję także porady odnośnie innych dolegliwości jak haluksy.
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług świadczonych przez Panią Arlettę. Ma olbrzymią wiedzę teoretyczną i doświadczenie. Poza tym traktuje każdego pacjenta indywidualnie, śledząc precyzyjnie historię choroby.
Jest osobą oddaną rehabilitacji i w pacjencie widzi człowieka, któremu trzeba pomóc a nie źródło zysku.
Dlatego bardzo polecam usługi Pani Arletty.

Dorota


default-avatar-100x100Do Pani Arletty trafiłem z silnymi bólami kręgosłupa. Brałem duże dawki leków przeciwbólowych. Po tygodniu zabiegów bóle zmniejszyły się na tyle, że odstawiłem leki przeciwbólowe. Z każdym dniem było coraz lepiej. Pani Arletta zabezpieczyła mnie w sznurówkę i wyjaśniła jak jej używać. Poprawa stanu zdrowia wróciła mi chęć do życia i mogę uprawiać swoją ulubioną działkę. To osoba poszukująca przyczyn dolegliwości i dająca wiele cennych wskazówek jak działać, żeby nie powodować nasilenia bólów.
Polecam wszystkim!

Wojciech